Simple for Cloud

Simple for Cloud

Simple for Cloud

Simple for Cloud

HAKKIMIZDA

S4C (Simple for Cloud) geleceğin danışmanlık vizyonuna katma değer sağlayan hizmet ve ürünler yaratan öncü bir bilişim şirketidir.

S4C Danışmanlık, hizmet sağladığı alanlardaki tüm projelerin yüksek katma değerli çıktılar oluşturmak için dinleyen, yönlendiren, uygulayan ve eğiten danışmanlık vasıflarını gelecek için temel nitelik olarak kabul etmektedir.

Türkiye ve dünyanın bir çok bölgesinde gerçekleştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren S4C; Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, HANA, Bulut Çözümleri, Fiori gibi başta olmak üzere SAP ürün ailesindeki çözümlerine yönelik butik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

NEDEN S4C?

S4C (Simple For Cloud); sizi varmak istediğiniz yarının dünyasına ulaştırmak için kurulmuştur. İşletmelerin gelecek odaklı yaklaşımını, sürdürebilir hale getirmesi için; doğru ürün ve hizmetleri bir araya getirme konusunda yenilikçi yaklaşımlar çok değerlidir. İşletmelerde gelecek planları yapılırken; doğru veriler, doğru zamanda ve hızlı bir şekilde elde edilerek fark oluşturulabilir. Bu amaç doğrultusunda, bilişim teknolojileri alanında, hedefe ulaşmak için innovatif çözümler üreten organizasyonumuz sayesinde hayallerinizdeki noktaya daha hızlı ulaşmanızı hedefliyoruz.

S4C ekibi olarak; danışman kadromuz, sistem mimarimiz ve alt yapımız ile geleceği hazırlarken doğru ekip ile yola çıkmanın ne kadar gerekli olduğunun farkındalığını taşıyoruz. İşletmelerin geleceğe atacağı adımları daha sağlam temeller üzerine kurabilmesi için gerekli altyapının önemini bilen bir vizyon ile projelerimizi gerçekleştiriyoruz. S4C; tüm tedarik zincirinizi, departmanlarınızı, ve çalışanlarınızı kapsayan bir organizasyonda (Cloud’da) çözüm ve hizmetler üretmektedir. SAP ürünleri alanında hizmet veren firmamız, hali hazırda barındırdığı danışman kadrosu ile içinde yer aldığı projelerin modüllerinde uygulama danışmanlığı ve mentorluk görevlerini üstlenmektedir. Tüm bu amaçlar doğrultusunda, 2005 senesinden bugüne kadar yerli ve yabancı coğrafyada elde ettiğimiz tecrübelerimizle Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, HANA, Bulut Çözümleri, Fiori gibi başta olmak üzere SAP ürün ailesindeki çözümlerine yönelik uçtan uca butik danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

ÜRÜN ve HİZMETLER

S4C, SAP kullanan firmaların bütün operasyonel süreçlerinde
danışmanlık ve yazılım hizmeti vermektedir.

RAKAMLARLA S4C

S4C (Simple for Cloud), SAP yazılım ürünlerini kullanan şirketlere ve iş ortaklarına hedefleri doğrultusunda kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla tecrübeli bir danışman ekip tarafından kurulmuştur.

SAP ECC
SAP MOBİLİTE
SAP SCM

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Akasya Kent Kule A D.147
Pk. 34660
Acibadem / İstanbul / Türkiye